İmamoğlu’nun yeni seçim yüzü! Tesettürlü kadın, sakallı erkek aranıyor

Her seçim döneminde olduğu gibi 31 Mart yerel seçimlere geri sayım başlayınca CHP yönetiminin iki yüzlülüğü ve samimiyetsizliği gün yüzüne çıkıyor. Seçimlerde muhafazakar seçmenin oyunu almak isteyen Cumhuriyet Halk Partisi’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, türlü oyunlarına bir yenisini daha ekledi.

SECCADE DAĞITTI, KUR’AN-I KERİM OKUDU

İmamoğlu, geçtiğimiz günlerde vatandaşlara seccade ve zikirmatik dağıtmaya başlamış ve seçim arifesinde katıldığı taziye programlarında da Kur’an-ı Kerim okuyarak muhafazakar çevrenin gözünü boyamaya çalışmıştı.

TESETTÜRLÜ KADIN VE SAKALLI ERKEK TERCİHİ

İmamoğlu’nun kampanya ajansı, evlere promosyon dağıtmak için günlük yevmiyeli personel aramaya başladı.

Son dönemlerde İmamoğlu’na muhalifliğiyle gündem olan İBB Haber sayfası, “Ekrem İmamoğlu’nun kampanya ajansı evlere promosyon dağıtmak için günlük yevmiyeli personel arıyor. Tesettürlü kadın ve sakallı erkek detayı dikkat çekti.” paylaşımıyla İmamoğlu’nun son kozunu ifşa etti.

GAZZE’YE “YARDIM TIRI” ŞOVU

Hamas’ı ‘terörist’ ilan edip aylardır Gazzelilere yapılan zulmü görmezden gelen CHP’nin İBB adayı, seçim yaklaşınca oy uğruna Gazze’ye yardım şovu düzenlemişti.

Aylardır Gazze’de katledilen insanlar için ağzını açmayan Ekrem İmamoğlu, Gazze halkına ulaştırılmak üzere insani yardım malzemesi yüklü 5 tırı düzenlediği şovla İstanbul’dan uğurlamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x